Przewaga Technologiczna

Przewaga technologiczna

Przewaga Technologiczna
Przewaga Technologiczna

Wysokiej jakości konstrukcja Artesian Spas

Co oznacza dla nas jakość konstrukcji? Nasze jacuzzi budowane są od podstaw z zachowaniem najwyższych standardów. Zaczynamy od budowy naszych ram, używając wyłącznie tarcicy poddanej obróbce ciśnieniowej na pełnej podstawie ABS. Ta solidna podstawa pokryta jest naszymi pięknymi, wytrzymałymi obudowami. W pełni piankowa izolacja zapewnia najwyższą jakość i najbardziej efektywny współczynnik zatrzymywania ciepła dostępny w każdej wannie spa, a także radykalnie wydłuża jej żywotność. Sprawia, że cała konstrukcja jest mocniejsza, cichsza i trwalsza, a także chroni instalację wodną przed niepotrzebnym zużyciem na skutek wibracji.

Dopełnieniem tego wszystkiego jest nasza trwała, “ręcznie dopasowana” powłoka akrylowa z podkładem Diamondbond. Nasze dysze obracają się na łożyskach, a nie na plastiku, aby ułatwić pracę, a poduszki wykonane są pianki o zamkniętych komórkach, która zapobiega pękaniu, odbarwieniom i wchłanianiu wody. 

Nasze wanny spa budujemy porządnie, tak jak dobry dom – aby służyły latami!

Hydraulika

Spa zazwyczaj mają wiele różnych systemów hydraulicznych, a Artesian posiada systemy o wysokiej wydajności w zależności od miejsca ich wykorzystania w produkcie. Rury Shur-Grip to wyjątkowy materiał spiralny z PVC, zaprojektowany tak, aby był zarówno sztywny, jak i elastyczny, aby zapobiegać załamywaniu podczas zginania i zapobiegać pękaniu pod ciśnieniem. Shur-Grip został specjalnie zaprojektowany dla branży spa i basenów, aby był instalowany za pomocą klejonego złącza tylko na odpowiedniej złączce lub dyszy. Inne systemy hydrauliczne wykorzystują wysokiej jakości rurki z tworzywa sztucznego, aby zapobiec ich fałdowaniu i zagniataniu, które mogą zakłócać przepływ wody. Rury te są następnie przyklejane i zaciskane na łącznikach, aby zapobiec wyciekaniu lub poluzowaniu podczas transportu. Cały przepływ wody jest tak prosty, jak to możliwe, aby zapewnić możliwie najlepsze ciśnienie wody dla wszystkich dysz. Te systemy hydrauliczne o dużym przepływie mają niewielki opór, utrzymując najwyższe ciśnienie wody.

Przewaga Technologiczna

Konstrukcja

Obróbka ciśnieniowa to proces, który wtłacza środki konserwujące do drewna. Konserwanty pomagają chronić drewno przed atakiem termitów, owadów, próchnicy i grzybów. Ta wytrzymała rama jest idealna do ekstremalnych warunków zewnętrznych, chroniąc drewno przed zużyciem i zniszczeniem.

Powłoka Akrylowa

Artesian Spa z dumą oferuje odlewane skorupy akrylowe z dodatkowym poziomem ochrony przed pleśnią i grzybami, dzięki zastosowaniu technologii Bio-Lok ™, która hamuje rozwój bakterii powodujących brzydkie zapachy lub plamy.

Obudowy

Grandwood

Od realistycznej tekstury drewna po matowe wykończenie, nic dziwnego, że te obudowy nazywają się Grandwood. Charakteryzują się gęstym rysunkiem słojów oraz subtelnie zmieniającymi się odcieniami koloru. Ta subtelna wariacja zapewnia bardziej realistyczny wygląd naturalnego drewna.

Skalna

Obudowy Artesian Spas nie gniją, nie rdzewieją, nie odkształcają się, nie niszczą ani nie wymagają wymiany. Panele są wykonane z trwałego, syntetycznego materiału, który jest odporny na najtrudniejsze warunki pogodowe, w tym śnieg, wilgoć, deszcz, deszcz ze śniegiem i upał. Ta wytrzymała na każdą pogodę, odporna na blaknięcie i plamy obudowa skalna nie wymaga malowania ani bejcowania. W razie potrzeby z łatwością wyczyść te obudowy mydłem i wodą.

Monarch Elite

Wyjątkowa w modelach Artesian Elite piękna, trwała obudowa Monarch Elite będzie służyła długie lata. Panele są wykonane z trwałego materiału, który jest odporny na trudne warunki atmosferyczne i nie wymaga malowania ani bejcowania. W razie potrzeby z łatwością wyczyść te obudowy mydłem i wodą.

Design

Projektując nasze wanny spa używamy takich narzędzi jak dłuta, bloki piasku, pilniki, szpachlówki. Rzeczywiście, jesteśmy dumni z tego, jak niespotykany jest nasz proces projektowania. Nasze formy rzeźbimy ręcznie. Tworzenie pięknych form, które zdobią nasze SPA, jest znacznie bardziej sztuką niż nauką, a bliski kontakt człowieka z naszym procesem zapewnia, że nasz wspaniały wygląd jest dostosowany do ludzkiej postaci.
W Artesian Spas eksperci stosują ergonomiczne projekty leżanek i siedzisk, do wnętrz naszych spa. Każde odpowiednio wyprofilowane miejsce pomaga utrzymać równomierne rozłożenie ciężaru i prawidłową postawę podczas korzystania z potężnej terapii strumieniami Helix. Odpowiednie dysze pozwalają masować nie tylko plecy, ale także boki i ramiona.

Przewaga Technologiczna
Przewaga Technologiczna

Pompa cyrkulacyjna Whisperpure

Zastosowana ekonomiczna pompa cyrkulacyjna WhisperPure charakteryzuje się przede wszystkim wysoką wydajnością, która nie jest okupiona głośną pracą i wysokim zużyciem energii elektrycznej .

Pompa jest wyposażona w chłodzony wentylatorem cichy i energooszczędny silnik.

Pełna Izolacja Piankowa

Unikalny system ocieplenia poprzez pełne wypełnienie pianką, zapewnia najbardziej efektywne zatrzymywanie ciepła dostępne w każdym spa. Takie rozwiązanie zwiększa wytrzymałość i żywotność powłoki akrylowej, zabezpiecza instalację wodno-kanalizacyjną w skorupie. Zastosowana pianka jest to wysokiej klasy produkt firmy Lcynene, który jest dostosowuje się do wszystkich krzywizn i przestrzeni, zapewniając pełną barierę powietrzną. Pianka marki Icynene nie przepuszcza wody, pozwala na dyfuzję i rozproszenie wilgoci strukturalnej i nie zatrzymuje wilgoci wewnątrz swoich komórek.

Dodatkowo wzmacnia ona i wycisza jacuzzi i pozostaje wodoodporna.